ДОСЛІДЖЕННЯ ЕКОСТАНЦІЇ "ХОВРАШИНИЙ ДВІР"

Моніторинг та інвентаризація біорізноманіття в Кельменецькій ОТГ
Впродовж 2022 року екостанція “Ховрашиний двір”, спільно із працівниками науково-дослідного відділу НПП “Хотинський” провели моніторинг та інвентаризацію біорізноманіття в Кельменецькій територіальній громаді. Досліджували недоторкані природні масиви та населені пункти громади. Надалі, отримані дані нададуть можливість проаналізувати склад флори та фауни регіону, їх стан. Такі дослідження стануть основою охорони та збереження найбільш цінних та критичних видів та створення нових природоохоронних об’єктів.

Дослідження місць зимівлі рукокрилих біля с. Комарів

У 2022 році розпочали моніторинг місць зимівлі рукокрилих. Зокрема, вдалось дослідити штольні с. Комарів. Щиро дякуємо Михайлу Дребету – науковцю НПП “Подільські Товтри”, який допомагав у дослідженнях та визначенні видового складу кажанів Комарівщини. Ми виявили 3 види, які населяють місцеві штольні: підковоніс малий, широковух європейський та нічниця велика. Отримані дані передали науковцям НПП “Хотинський”, оскільки поруч зосереджена територія Парку.

Відтворення місцевих аборигенних видів іхтіофауни Кельменецької ОТГ

В листопаді 2022 року підтримали ініціативу небайдужого до збереження природи місцевого жителя Кельменецької ОТГ (с.Майорка) щодо відтворення місцевих аборигенних видів іхтіофауни невеликих водойм, що впадають в р. Дністер. Відібрали видовий склад іхтіофауни та вселили зарибок близько 1 тис. особин різних видів
Scroll to Top