ОСВІТА "ГЛИБОКІ БАЛИКИ"

Програма Сітізен СаФйєнс з професоркою ботаніки Анною КуземкФо та програмою «INaturalist»
Очолювала заїзд Куземко Анна Аркадіївна, доктор біологічних наук, провідний науковий співробітник відділу геоботаніки та екології Інституту ботаніки ім. М. Г. Холодного НАН України, членкиня правління Української природоохоронної групи, Ради International Association for Vegetation Science, а також виконавчого комітету Eurasian Dry Grassland Group.

Воркшоп з дистанційних методів дослідження рослинного покриву (дронотренінг) для ботаніків

Третій модуль курсу пермакультури в Україні
На практичному модулі Сертифікованого курсу пермакультури директор екостанції “Глибокі Балики” Богдан Попов занурював студентів у світ води! І це відбувалося не лише під час відвідування нашої лазні. Продемонстровано власні розробки в галузі збору дощової води та в очищенні стічних вод, розроблені ним системи очищення стічної води в приватних господарствах. Студенти здійснили екскурсію до власників пермакультурного господарства неподалік станції, де Богдан керував створенням водної системи. Вся ділянка впорядкована за принципами пермакультури.

Лісовий табір з ботаніком Олексієм Коваленко

Еко-етно фест «Трипільська Синергія»

Історія дослідження культури Трипілля в Україні. Ліпка з глини трипільських биків та жіночих постатей, вивчення техніки виконання кривого танцю. Замішування хліба на заквасці. Вивчення прадавнього будівництва часів Трипілля. Дослідження, як можна жити в гамаку (навіть узимку!) в теорії та на практиці.
Scroll to Top