Здорова природа - здорова громада

Ми — громадська організація «Мережа екостанцій України» (МЕУ), яка була створена однодумцями та любителями природи. МЕУ збирає під одним дахом на рівні ОТГ науковців, екопрактиків і жителів громади, щоб досліджувати місцеве біорізноманіття та на базі результатів дослідження розробляти та втілювати концепції сталого розвитку для громад. Наша спеціалізація – інвентаризація біорізноманіття, просвіта і популяризація знань про біорізноманіття, оцінка екосистем, вироблення практичних рішень, захист біорізноманіття. Більше про МЕУ можна дізнатися тут.

ЩО МИ РОБИМО

ДОСЛІДЖУЄМО

Інвентаризуємо (збираємо та досліджуємо дані про природу), здійснюємо науково-дослідницьку діяльність на рівні кожної територіальної громади на кожній екостанції МЕУ. Видаємо щорічні звіти про стан біорізноманіття і природних ресурсів територіальної громади. Проводимо експерименти. Організовуємо наукові експедиції.

ОБМІНЮЄМОСЯ ДОСВІДОМ

Створюємо практичні умови для партнерства зацікавлених у захисті, розвитку біорізноманіття та зеленої економіки спільнот науковців, підприємців та екологічних активістів територіальних громад. Ми створюємо наукові резиденції, проводимо наукові заходи, конференції, воркшопи, зелені школи, фестивалі, пермакультурні практики, практики відновлювального землеробства.

ВЧИМО І ЗАЛУЧАЄМО

Реалізуємо освітні та культурні проєкти, що сприяють втіленню екологічних цінностей та підвищенню екологічної свідомості в суспільстві. Збираємо гербарії, організовуємо лісові школи, екокультурні фестивалі, застосовуємо інструменти громадянської науки. Ми збираємо дані та інформацію про біорізноманіття, бо прагнемо навчити громаду розумно взаємодіяти з природою України.

ПРАКТИКУЄМО

Створюємо природоорієнтовані рішення на базі знань про біорізноманіття конкретної ОТГ і надаємо консультації локальним бізнесам. Сприяємо формуванню екологічних кластерів на регіональному рівні, як базису зеленої економіки. Створюємо інноваційні рішення на основі природоорієнтованих моделей, шукаємо сталі рішення для захисту біорізноманіття з вигодою для громад України та передаємо їх місцевій владі.
Scroll to Top