КОМАНДА

МАР'ЯН АНДРУСЕНКО
Засновник Мережі екостанцій України
Має великий досвід у продюсуванні міжнародних проектів. Сертифікований експерт з пермакультури та бьордвотчингу, піонер пропагування біорізноманіття для громад в Україні, соціальний інвестор, засновник низки екологічних проектів.т
ОЛЬГА АНДРУСЕНКО
Засновниця Мережі екостанцій України
Магістр менеджменту та бізнес адміністрування. Соціальна інвесторка, засновниця низки екологічних проектів. Пройшла сертифікований пермакультурний курс, займається регенеративним агрогосподарством.
БОГДАН ПОПОВ
Голова МЕУ, директор екостанції “Глибокі Балики”
Професійний еколог, науковець, пермакультурний дизайнер. Має декілька патентів на власні дизайнерські розробки та екологічні рішення для домашніх господарств. Куратор наукових програми МЕУ.
ЛЕСЯ ШЕВЧЕНКО
Координаторка з розвитку МЕУ
Лідер більше 50 громадських проектів. Має 25-річний досвід з управління проектами. Засновниця проекту «Відкрите довкілля» (Геоінформаційна система зі відображення даних моніторингу довкілля).
МАРТА КОЛОБОВА
Координаторка проєктів
Дипломований еколог НаУКМА та магістр адміністративного менеджменту в умовах сталого розвитку НТУ КПІ. Досвідчений координатор всеукраїнських партнерських програм та програм стажування по всій Україні.
ВОЛОДИМИР ГУБЕНКО
Юридичний консультант МЕУ
Власник та директор юридичної фірми “Губенко та партнери”. Здійснює юридичний супровід МЕУ. Автор низки професійних статей та співавтор посібника «Право товариств порівняльно-правового аналізу ЄС та законодавства України».
ОЛЬГА КОВАЛЬ
Фінансова директорка МЕУ
Професійна фінансова менеджерка, має міжнародний сертифікат ACCA, більше ніж 25 років досвіду фінансовим директором, в т.ч. в міжнародному бізнесі. Фінансово курує проекти з біорізноманіття та соціальних інвестицій.
НАТАЛІЯ ОНАШКО
Дизайнерка книг екостанції з біорізноманіття МЕУ
Досвідчений візуальний куратор проектів, має досвід з вдосконалення навігацій та візуальних проявів урядових сайтів. Обожнює малювати дерева та має великий досвід роботи в друкованих виданнях.
Scroll to Top