МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ

НАША МЕТА

Ми прагнемо високого рівня життя та благополуччя в громадах України на основі гармонійного співіснування та взаємодії природи і людини, формування сталої культури природоспоживання.
Ми реалізовуємо програми захисту, відновлення та розвитку біорізноманіття для територіальних громад як ключового чинника благополуччя її мешканців.
Ми працюємо для посилення спроможності органів місцевого самоврядування формувати та втілювати політику сталого розвитку в громадах, зберігаючи біорізноманіття.
Ми пропагуємо принцип «зростання бізнесу разом із зростанням біорізноманіття», сприяємо розвитку «зеленої» економіки, яка забезпечує основні потреби громад на засадах ефективного використання природних ресурсів із мінімальною шкодою довкіллю.
Ми формуємо сучасну екологічну культуру мешканців громад, яка мотивує до діалогу та співіснування із живою природою на основі унікальної і широкої бази знань про біорізноманіття.
Ми сприяємо включенню України в глобальну політику розвитку біорізноманіття та створюємо потенціал для звітності України про біорізноманіття для європейських та світових інформаційних геосистем.
Scroll to Top