Центр вивчення природи, культури і архітектури «Озеро Супій»

ЦЕНТР ВИВЧЕННЯ ПРИРОДИ, КУЛЬТУРИ І АРХІТЕКТУРИ "ОЗЕРО СУПІЙ"

Метою роботи центру є дослідження природи, культури й архітектури місцевості вздовж берега річки Супій.В районі міста Яготин річка Супій поділена штучними дамбами на озера. Екостанція розташована на березі озера Супій.

Станція має 11 основних видів діяльності:
1. Громадянська наука
2. Сталий розвиток
3. Мистецька резиденція
4. Бьордвочінг
5. Медіаконтент
6. Гостинність
7. Локальні тури
8. Освіта
9. Волонтерство
10. Магазин
11. Культура дарування

Закінчується ремонт майбутнього Будинку Волонтера. Відзнято 13 об‘єктів природи, культури і архітектури в рамках створення локальних туристичних маршрутів. Видано два фотоальбоми: у 2020 році видана Інвентаризація природи Озера Супій, у 2022 році виданий фотоальбом з кращими фото природи, зробленими у 2021 році.
В планах створити локальні туристичні маршрути: піші, велосипедні, автомаршрути. Проводити системну інвентаризацію біорізноманіття навколо річки Супій. Почати приймати волонтерів для дослідження флори та фауни. Провести Міжнародний день міграції птахів разом з міжнародною організацією BirdLife. Закінчити будівництво вежі для бьордвочінгу. Створити системну освітню програму. Створити україномовну бібліотеку з вживаних книг на три основні теми: природа, культура, архітектура.
Більше про роботу екостанції тут.

АДРЕСА ТА КОНТАКТИ:

Scroll to Top